PRZYKŁADOWY CENNIK USŁUG:

Księgowość uproszczona:

 

Forma/ilość dokumentów1-2021-3031-4041-5051-100100-150151-200
Karta podatkowa + VAT100,00140,00200,00250,00300,00350,00400,00
Ryczałt120,00170,00220,00270,00320,00370,00420,00
Ryczałt + VAT170,00220,00270,00320,00370,00420,00470,00
KPiR190,00240,00280,00310,00380,00440,00490,00
KPiR + VAT240,00290,00330,00360,00430,00490,00540,00

 

Rozliczenie roczne przedsiębiorcy - wliczone w cenę obsługi księgowej
Rozliczenie ZUS przedsiębiorcy - wliczone w cenę obsługi księgowej

Księgi handlowe:

 

Od 1 do 20 dokumentów450,00
Od 21 do 30 dokumentów550,00
Od 31 do 40 dokumentów630,00
Od 41 do 50 dokumentów700,00
Od 51 do 70 dokumentów800,00
Od 71 do 100 dokumentów950,00
Od 101 do 150 dokumentów1300,00
Od 151 do 200 dokumentów1550,00

 

Powyżej 200 dokumentów- stawka indywidualna ustalana ze Zleceniodawcą.
Sprawozdanie finansowe – jednomiesięczna opłata za usługi księgowe.

 

Kadry i płace

  • pracownik, umowa cywilnoprawna z ZUS / 1 os. - 35,00
  • umowa cywilnoprawna bez ZUS / 1 os. - 20,00

Dodatkowe usługi

  • wyprowadzanie zaległości – stawka uzgadniana indywidualnie
  • Powyższe ceny są cenami przykładowymi jako wyjściowe, gdyż mogą być indywidualnie ustalone w zależności od stopnia trudności powierzonych dokumentów. 

Przedstawione ceny są cenami netto w PLN.